YO-ZURI

YO-ZURI
Yo-Zuri kompanija jau daugiau kaip 50-imt metų gamina įvairius masalus, valus ir yra viena iš lyderiaujančių žvejybos reikmenų kompanijų Japonijoje. Yo-Zuri gamina ypač kokybiškus, technologiškai pažangius masalus, kas padėjo įmonei pelnyti pasaulinį pripažinimą bei plačiai išpopuliarino Yo-Zuri prekės ženklą. Yo-Zuri masalai yra labai realistiš...
Yo-Zuri kompanija jau daugiau kaip 50-imt metų gamina įvairius masalus, valus ir yra viena iš lyderiaujančių žvejybos reikmenų kompanijų Japonijoje. Yo-Zuri gamina ypač kokybiškus, technologiškai pažangius masalus, kas padėjo įmonei pelnyti pasaulinį pripažinimą bei plačiai išpopuliarino Yo-Zuri prekės ženklą. Yo-Zuri masalai yra labai realistiški, pasižymi geriausiomis charakteristikomis bei puikiu dizainu.
Plačiau

YO-ZURI 

Subkategorijos

 • Crystal 3D Minnow...
  Patentuota Crystal 3D Minnow vidinė 3D Prism apdaila atspindi visą povandeninę šviesą net dumbliname vandenyje. Yra keletas žvejybos metodų tinkančių žvejoti šiuo nuostabiu Japonišku vobleriu. Specifinis plaukimo judesys ir nuostabi vidinių atspindžių gama pritraukia įvairias plėšrias žuvis. Šiai serijai būdingas didelis modernių atspalvių pasirinkimas.
 • Crystal Minnow Floating
  Aukščiausios kokybės Yo-Zuri Crystal Minnow Floating Prism apdaila atspindi visą povandeninę šviesą net ir neskaidriame vandenyje. Šiuo nuostabiu japonišku masalu galima žvejoti įvaririais stiliais. Iššaukiantys plaukimo judesiai ir nuostabūs atspindžiai pritraukia įvairias plėšrias žuvis. Ši voblerių serija pasižymi pačiomis moderniausiomis Yo-Zuri spalvomis tiek gėlam, tiek sūriam vandeniui.
 • Crystal Minnow Deep Diver
  Nuostabusis Yo-Zuri Crystal Minnow Deep Diver atspindi visą povandeninę šviesą net ir didžiausiuose gyliuose ir esant didžiausiam greičiui. Šis didelio efektyvumo velkiavimo masalas (rekomenduojamas 3-5 mazgų greitis) pasižymi standžiu realistišku judesiu ir puikiai atkartoja žuvies plaukimą. Ypač patrauklūs atspindžiai labai vilioja plėšrias žuvis.
 • Pins Minnow Floating
  Yo-Zuri Pin’s Minnow yra plačiai žinomas dėl savo sekmės ežeruose, upeliuose ir upėse. Jis turi tvirtą polikarbonato liežuvėlį padedantį atsidurti žuvies puolimo zonoje. Naudokite šį masalą, kai žuvys maitinasi seklumose pavasarį ir rudenį, ryte ir vakare. Pagaminti su patentuota Yo-Zuri svarelių sistema šie mažiukai vobleriukai puikiai užsimeta. Jie puikiai pritaikyti įvarioms žuvų rūšims.
 • Crystal 3D Shrimp
  Yo-Zuri Crystal 3D Shrimp yra realistiškas kieto korpuso vobleris su 3D Prism apdaila. Šis masalas pasižymi briliantiniais atspindžiais, galimybe žvejoti visomis kryptimis ir atstumais. Įvairūs atspalviai tinka visokiam vandeniui įskaitant ultravioletinius ir šviečiančius tamsoje modelius. Labai tikroviškas dizainas puikiai imituoja tikrą krevetę.
 • 3DB Serijos
  Yo-Zuri 3DB vobleriai turi dvi savybes, kurios pritraukia dideles žuvis. Šie masalai nuostabiai blizga dėka savo patentuotos 3D Prism apdailos ir taip vilioja plėšrūnes puolimui. 3DB taip pat puikiai imituoja natūralius judesius dėl ko yra labai patrauklios plėšrūnėms. 3DB masalai tinka visoms oro ir vandens sąlygoms.
 • 3DS Serijos
  Yo-Zuri 3DS vobleriai turi mažesnį profilį nei 3DB bet tas pačias sąvybes, kurios pritraukia dideles žuvis. Šie masalai nuostabiai blizga dėka savo patentuotos 3D Prism apdailos ir taip vilioja plėšrūnes puolimui. 3DS taip pat puikiai imituoja natūralius judesius dėl ko yra labai patrauklios plėšrūnėms. 3DS masalai tinka visoms oro ir vandens sąlygoms.
 • Rattl'n Vibe
  Yo-Zuri Rattl’n Vibe yra neturintis liežuvėlio, vibruojantis ir barškantis vobleris. Jo skleidžiamas natūralus garsas keliauja toli po vandeniu, spalva vilioja, o svoris padeda puikiai kontroliuoti šį voblerį. Šiuo kietuoju masalu galima gaudyti įvairiais žvejybos stiliais. Nuleidimo metu vobleris natūraliai plaukia žemyn kaip tikra žuvis.
 • Sashimi Serijos
  Yo-Zuri Sashimi vobleriai yra vieni inovatyviausių rinkoje. Pagaminti pagal patentuotą Yo-Zuri spalvos keitimo technologiją šie masalai yra tokie vieninteliai. Šis procesas yra ilgų produkto vystymo metų rezultatas ir didelis Yo-Zuri inžinierių pasiekimas. Natūralioje gamtoje žuvys gali keisti spalvas, priklausomai nuo aplinkos poveikio, streso ar ligų. Silpnos žuvys pritraukia plėšrias žuvis, kaip lengvas grobis. Yo-Zuri Sashimi vobleriai yra išdirbti iki smulkiausių detalių, jie keičia spalvas ir traukia plėšrūnes tiek gėlame, tiek sūriame vandenyje.