VOBLERIAI

VOBLERIAI
Vobleriai, kuriuos naudojame šiandien, yra gaminami naudojant aukštąsias technologijas ir modernias medžiagas. Šiuolaikinė voblerių įvairovė yra stulbinanti. Senaisiais laikais kietieji masalai būdavo gaminami iš kaulo arba bronzos. Kiniečiai ir egiptiečiai naudojo įvairius žvejybos įrankius dar 2000 metų prieš Kristų. Modernūs kietieji masalai ...
Vobleriai, kuriuos naudojame šiandien, yra gaminami naudojant aukštąsias technologijas ir modernias medžiagas. Šiuolaikinė voblerių įvairovė yra stulbinanti. Senaisiais laikais kietieji masalai būdavo gaminami iš kaulo arba bronzos. Kiniečiai ir egiptiečiai naudojo įvairius žvejybos įrankius dar 2000 metų prieš Kristų. Modernūs kietieji masalai komerciniais tikslais buvo pradėti gaminti XX amžiaus pradžioje JAV firmose Heddon ir Pflueger iš Mičigano. Iki to laiko daugumą masalų gamindavo individualūs meistrai, kurių idėjas perėmė komercinės įmonės ir jas pritaikė masinei gamybai. Mūsų svetainėje rasite didelį žinomų pasaulio gamintojų Rapala, Daiwa, Megabass, Lucky Craft, Storm, Yo-Zuri ir kt. voblerių pasirinkimą. Garantuojame kokybę ir gerą apratnavimą!
Plačiau

VOBLERIAI 

Subkategorijos

 • DAIWA
  Daiwa kompanija buvo įkurta 1955 metais Japonijoje. Nuo tada kompanija išaugo į vieną didžiausių ir įtakingiausių žvejybos masalų gamintojų pasaulyje. Nuo pat įkūrimo Daiwa kompanija koncentruojasi į inovacijas ir kokybę. To pasekoje įmonė turi itin didelį unikaliaus dizaino ir funkcionalumo, bei iš įvairių modernių medžiagų pagamintų gaminių sąrašą. Daiwa kompanija sukūrė daug naujovių, kurios šiandien plačiai naudojamos visame pasaulyje.
 • LUCKY CRAFT
  Lucky craft kompanija buvo įkurta Japonijoje 1992 metais. Lucky Craft gamina aukščiausios klasės kietuosius masalus ir yra vienas sėkmingiausių Japonijos žvejybos masalų gamintojų. Įmonės vobleriai nuolat laimi įvairiose pasaulinėse žvejybos varžybose. Lucky Craft vobleriai turi ypač didelį pasisekimą JAV, Japonijoje ir Europoje. Profesionalai vertina Lucky Craft masalus dėl specialios balansyrų sistemos ir didelės spalvų įvairovės.
 • MEGABASS
  Megabass Inc. kompanija buvo įkurta 1986 metais. Kompanijos būstinė randasi Hamamatsu mieste, Shizuoka prefektūroje, Japonijoje. Megabass yra vienas iš populiariausių žvejybinių prekių bei masalų gamintojų Japonijoje. Įmonė turi ypač gerą reputaciją ir pripažinimą visame pasaulyje: JAV, Britanijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Rytų Azijoje ir kt. Megabass produktai yra ne kartą laimėję geriausio Japonijos metų dizaino konkursuose. Didžiausią sėkmę įmonei atnešė Megabass įkūrėjo Ito sukurti "Vision Oneten" serijos vobleriai, pelnę didžiulį pripažinimą tiek tarp mėgėjų, tiek tarp profesionalų visame pasaulyje.
 • OWNER C'ULTIVA
  Owner Hooks Corp. kompanija buvo įkurta 1966 metais. Įmonės būstinė randasi Nishiwaki mieste, Hyogo prefektūroje, Japonijoje. Pagrindinė įmonės veikla yra žvejybinių kabliukų ir masalų gamyba. Owner korporacijai priklauso kietųjų masalų prekės ženklas C'uiltiva, pelnęs žvejų megėjų ir profesionalų pripažinimą visame pasaulyje.
 • RAPALA
  Rapala tai didžiausias pasaulio kietųjų masalų ir kitokių žvejybos produktų gamintojas. Lauri Rapala įkūrė komaniją Suomijoje apie 1930m. Pats pupuliariausias produktas yra iš balzos medžio pagamintas aukšlę imituojantis Original Floating vobleris. Rapala parduoda virš 20mln. voblerių 140-tyje pasaulio šalių kasmet. 242-juose pasaulio rekorduose įamžintos žuvys buvo pagautos naudojant Rapala kietuosius masalus. Tai yra vienintelis balza medį masinei gamybai naudojantis gamintojas.
 • STORM
  Storm kompanija buvo įkurta 1964 metais ir sėkmingai gamino daug klasikinių žvejybos masalų, įskaitant Wiggle Wart, Hot 'N Tot ir Chug Bug. Vėlyvais 1990-aisiais Storm kompaniją nupirko Rapala, kuri toliau kuria bei vysto naujus Storm produktus. Rapala VMC korporacija yra lyderiaujanti pasaulio žvejybinių masalų, kabliukų, žvejybinių peilių bei įrankių gamybos kompanija veikianti 38-iose pasaulio šalyse. Rapala VMC korporacija kotiruojasi NASDAQ OMX Helsinkio vertybinių popierių biržoje.
 • SEBILE
 • YO-ZURI
  Yo-Zuri kompanija jau daugiau kaip 50-imt metų gamina įvairius masalus, valus ir yra viena iš lyderiaujančių žvejybos reikmenų kompanijų Japonijoje. Yo-Zuri gamina ypač kokybiškus, technologiškai pažangius masalus, kas padėjo įmonei pelnyti pasaulinį pripažinimą bei plačiai išpopuliarino Yo-Zuri prekės ženklą. Yo-Zuri masalai yra labai realistiški, pasižymi geriausiomis charakteristikomis bei puikiu dizainu.
 • LUCK-E-STRIKE
  Luck-E-Strike kompanija buvo įkurta Jungtinėse Amerikos Valstijose 1970 metais. Per daugiau kaip 45-erius metus praleistus žvejybos versle įmonė sukūrė didelį kokybiškų masalų asortimentą, kuris pildo žvejų megėjų ir profesionalų krepšelius visame pasaulyje. Luck-E-Strike masalai skina laurus JAV profesionalų žvejybos varžybose. Cris Lane laimėjo 2015 metų JAV Bassmaster Elite turnyrą naudodamas Live Motion Drop Dead Craw.
 • KOPPERS LIVE TARGET
  LIVETARGET yra prestižinių žvejybinių masalų prekės ženklas priklausantis Koppers Fishing and Tackle Corp. įkurtai 2007 metais. Įmonės būstinė yra Ontario mieste, Kanadoje. Koppers gaminiai cirkuliuoja po visą pasaulį per Šiaurės Amerikos ir tarptautines rinkas. LIVETARGET turi 750+ unikalių gaminių, todėl kiekvienas žvejas turi galimybę išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį nuostabų Koppers masalą. Nuo 2007 metų LIVETARGET greitai išaugo į vieną iš labiausiai inovatyvių ir į priekį mąstančių aukštos kokybės masalų kūrėjų. 2010, 2011, 2012, 2013-ais metais LIVETARGET gavo geriausio gaminio apdovanojimus tarptautinėje žvejybos produktų parodoje ICAST, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
 • BOMBER
  Bomber Bait Co. kompanija buvo įkurta Gainesville mieste, Teksaso valstijoje, JAV ir nuo 1944 metų gamina įvairius kietuosius masalus. Per ilgus savo gyvavimo metus įmonė sėkmingai vystėsi. Šiandien Bomber kietieji masalai yra gerai žinomi ir labai populiarūs ne tik Amerikos žemyne, bet ir visame pasaulyje.