KOPPERS LIVE TARGET

KOPPERS LIVE TARGET
LIVETARGET yra prestižinių žvejybinių masalų prekės ženklas priklausantis Koppers Fishing and Tackle Corp. įkurtai 2007 metais. Įmonės būstinė yra Ontario mieste, Kanadoje. Koppers gaminiai cirkuliuoja po visą pasaulį per Šiaurės Amerikos ir tarptautines rinkas. LIVETARGET turi 750+ unikalių gaminių, todėl kiekvienas žvejas turi galimybę išsir...
LIVETARGET yra prestižinių žvejybinių masalų prekės ženklas priklausantis Koppers Fishing and Tackle Corp. įkurtai 2007 metais. Įmonės būstinė yra Ontario mieste, Kanadoje. Koppers gaminiai cirkuliuoja po visą pasaulį per Šiaurės Amerikos ir tarptautines rinkas. LIVETARGET turi 750+ unikalių gaminių, todėl kiekvienas žvejas turi galimybę išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį nuostabų Koppers masalą. Nuo 2007 metų LIVETARGET greitai išaugo į vieną iš labiausiai inovatyvių ir į priekį mąstančių aukštos kokybės masalų kūrėjų. 2010, 2011, 2012, 2013-ais metais LIVETARGET gavo geriausio gaminio apdovanojimus tarptautinėje žvejybos produktų parodoje ICAST, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Plačiau

KOPPERS LIVE TARGET 

Subkategorijos

  • Freshwater Yearling...
    ♦ Technika: spiningavimas ir velkiavimas. ♦ Gylis: negiliai neriantys. ♦ Tipas: neutralus. ♦ Taikiniai: lydekos, ešeriai, salačiai ir kt.
  • Freshwater Juvenile...
    ♦ Technika: spiningavimas ir velkiavimas. ♦ Gylis: vandens paviršius, negiliai neriantys. ♦ Tipas: neutralus. ♦ Taikiniai: lydekos, ešeriai, salačiai ir kt.
  • Freshwater Frog Series
    ♦ Technika: spiningavimas. ♦ Gylis: vandens paviršius. ♦ Tipas: neutralus. ♦ Taikiniai: lydekos, ešeriai, salačiai ir kt.